międzynarodowy konkurs
dla młodych projektantów
na Łódź Design Festival!
http://Benno Brucksch

Benno Brucksch

Ziemia Wosk Ołówek // Kredki z gleby 2017
http://Benno Brucksch
http://Benno Brucksch

Finaliści 2017:

  1. Karolina Ferenc - Zakochany porost
  2. Eu-wen Ding, Jeff Chen (Lumen Labs) - Kask Lumos
  3. Julia Grochal (ocet) - IUW – indywidualne urządzenie wypornościowe do sp
  4. Arūnas Sukarevičius (etc. etc.) - Naiwne krzesło
  5. Ginevra Taccola - Alchimia
  6. Martyna Ochojska, Jo Jurga (NURN) - LIT – obiekt pomagający ludziom w przechodzeniu ż
  7. Ewa Dulcet, Martyna Świerczyńska - MIKO+ biżuteria fizjoterapeutyczna
  8. Magdalena Kucharska (Hadaki) - Baltica
http://Benno Brucksch
  1. Sonia Jaśkiewicz - Buraki Lab
  2. Dominika Zientek - doubleMEtric
  3. Vlasta Kubušová, Miroslav Král (Crafting plastics! Studio) - Tworząc tworzywa (Crafting plastics!)
  4. Jan Libera - Miejska przyczepka rowerowa
  5. Agnieszka Weis - Bursztyn. Olfaktoryczne wspomnienie Gdańska
  6. Barbara Motylińska, Zuzanna Gronowicz - Shoetopia – buty parametryczne
  7. Magda Mojsiejuk, Paweł Lasota - KNOTTY

Benno Brucksch

Ziemia Wosk Ołówek // Kredki z gleby 2017
http://Jan Pfeifer

Jan Pfeifer

Instrument Miejski 2016
www.jan.pfeifer.com.pl
http://Jan Pfeifer

Jan Pfeifer

Instrument Miejski 2016
www.jan.pfeifer.com.pl
http://Jan Pfeifer

Finaliści 2016:

  1. Aristotelis Barakos - Two Way Watering Pot
  2. Anna Batog - Nous
  3. Patrycja Bołzan - Native
  4. Laura Daza Carreno - Colour Provenance
  5. Anna Freundlich - Rysujące Klocki
  6. Wojciech Guzik - Sopot
  7. Konrad Ippohorski-Lenkiewicz - Pico
  8. Kamila Iżykowicz - RITU
  9. Joanna Kasperkiewicz-Krysa - Naczynia szyte na miarę
  10. Sylwia Kruźlak - SPLOT
  11. Błażej Kryszewski - Stolik No Air
  12. Mathilde Lehmann, Valentine Sée - SEEM SOAP
http://Jan Pfeifer
  1. Marta Morawska-Omalecka - Dashes
  2. Jorge Penadés - Structural Skin
  3. Joanna Pieczyńska - Z natury
  4. Tiziana Ponzio - OL factory Set
  5. Daria Przybyłowska - Torba Architekta
  6. Hyojung Ryu - Overlapping Alphabet Cards
  7. Alicja Sieradzka - Bono
  8. Maja Sobura - UNIQ
  9. ÅOOMI Design Studio - Kolekcja ceramiki MESS & DUST
  10. Małgorzata Szostak - Just in bimber
  11. Balázs Tóth - MIO
http://Marlene Huissoud

Marlene Huissoud

From Insects 2015
www.marlene-huissoud.com
http://Marlene Huissoud
http://Marlene Huissoud

Finaliści 2015:

  1. Magdalena Baranowska - Na protezę
  2. Kinga Chmielarz - Latarnia
  3. Stanisław Czarnocki - Phare
  4. Gabriela Fiter - Gra 1 FALA
  5. Jagoda Fryca - Prymitywy
  6. Katarzyna Gierat - Utworek
  7. Wojciech Guzik - MEJERI
  8. Joanna Jurga - NURN
  9. Aleksandra Korbańska - C'est la vie
  10. Anna Łyszcz - Tapio
  11. Łukasz Maziarz - Hilarius
  12. Marcin Młoczkowski - VOLA_art of deco
http://Marlene Huissoud
  1. Wiktoria Nowak - ŁAD
  2. Patrycja Otachel - Kaszofor
  3. Alicja Pałys - Transparent Chair
  4. Magda Pawlas, Dominika Wysogląd - ROBAK
  5. Eran Rozenfeld - PVC Parasite
  6. Marta Stanisz - RYSOWAKI TOYS
  7. Barbara Stelmachowska - KUCHNIA ZERO
  8. Justyna Strociak, Magda Gąsiorowska - IMMU
  9. Aleksandra Szewc - Klasa pod gołym niebem
  10. Alicja Wianecka - KASKA
  11. Anna Wójcik - Desta
  12. Dominika Wysogląd - Orange LAB

Marlene Huissoud

From Insects 2015
www.marlene-huissoud.com
http://Studio Blond & Bieber (Essi Johanna Glomb & Rasa Weber)

Studio Blond & Bieber (Essi Johanna Glomb & Rasa Weber)

Algaemy 2014
www.blondandbieber.com
http://Studio Blond & Bieber (Essi Johanna Glomb & Rasa Weber)

Studio Blond & Bieber (Essi Johanna Glomb & Rasa Weber)

Algaemy 2014
www.blondandbieber.com
http://Studio Blond & Bieber (Essi Johanna Glomb & Rasa Weber)

Finaliści 2014:

  1. Bernard Benny - The Swallowtail Mirror
  2. Bracia Ebert - Lampostolik
  3. Fabricia Chang - Flexible order
  4. Katarzyna Dobiecka - Led it be
  5. Tomasz Drożdż - Dwie Strony
  6. Izabela Sroka, Julia Cybis (Falbanka) - Kraty
  7. Jan Godlewski - Patyczaki
  8. Tsuyoshi Hayashi - Kawara Chair
  9. Eglė Jacinavičiūtė, Savvas Lazaridis - Domestichordophone
  10. Joanna Jurga, Dominika Wysogląd, Martyna Ochojska - zestawZESTAW
http://Studio Blond & Bieber (Essi Johanna Glomb & Rasa Weber)
  1. Marzena Krupa - Regał Stick
  2. Michał Latko, Łukasz Fragstein (Latko & Fragstein) - A1
  3. Silvia Lovasova - 1:1
  4. Liliana Krzycka, Rafał Pieszko (menthol architects) - Dziupla
  5. Alicja Patanowska - Plantacja
  6. Magda Pawlas - Dress me up
  7. Agnieszka Pikus - Evo
  8. Aleksandra Satława - Wazony Florian
  9. Justyna Strociak, Magda Gąsiorowska - Grip chłodzący
  10. Iga Węglińska - Projekt koncepcyjny obuwia damskiego
http://Beza Projekt - Beza Elementy

Beza Projekt - Beza Elementy

Plastry 2013
www.bezaprojekt.pl
http://Beza Projekt - Beza Elementy
http://Beza Projekt - Beza Elementy

Finaliści 2013:

  1. AP DIZAJN - Re_ed
  2. Grzegorz Cholewiak (Drache&Bär) - Laufrad
  3. FabLab Łódź - Veggie Coster
  4. Hanna Ferenc - Stołek barowy
  5. Marlena Gałka - Kresiki
  6. Natalia Gil - Taburet
  7. Agnieszka Kamińska - Sekretne życie pszczół
  8. Marzena Krupa - Pic-nic
  9. Marta Kwiatkowska - Tkanina żakardowa „Kurzyska”
  10. Agnieszka Mazur - LESS
http://Beza Projekt - Beza Elementy
  1. Marta Morawska - Portfel
  2. Aleksandra Satława - DE.SERKI
  3. Wiktoria Szawiel - C-chair
  4. Monika Szczepańska - Acutobtus LAMP
  5. Maja Szczypek - Opakowania na „Jaja od kur szczęśliwych"
  6. Dorota Pakuła vel Rutka, Karolina Chyziak - Lampa UL
  7. Nina Woroniecka - Nomada
  8. Karolina Zięba - CRL.ludLOVE
  9. Justyna Zubrycka - Fruwająca huśtawka

Beza Projekt - Beza Elementy

Plastry 2013
www.bezaprojekt.pl
http://Jan Lutyk

Jan Lutyk

Ribbon 2012
www.lutyk.pl
http://Jan Lutyk

Jan Lutyk

Ribbon 2012
www.lutyk.pl
http://Jan Lutyk

Finaliści 2012:

  1. Wojciech Drab - Hocki Klocki
  2. Małgorzata Dziembaj - OVO
  3. Katarzyna Koprowska - Ul Wielkopolski
http://Jan Lutyk
  1. Alicja Patanowska - Ścieranki- rysowanki
  2. Magdalena Waś - Sofa Szara
http://Godard Thibaut

Godard Thibaut

Porcelain 2011
www.thibautgodard.fr
http://Godard Thibaut
http://Godard Thibaut

Finaliści 2011:

  1. Katarzyna Augustyniak - książka Czerwony Kapturek
  2. Agnieszka Dybowska - Fiu Fiu
  3. Małgorzata Piotrowska, Monika Niezabitowska, Zofia Hejduk (Fawory) - Transformacja
  4. Magdalena Garncarz - Stołek Baby Jagi
  5. Daniel Glazman - Stołek w uścisku
  6. Wojciech Kawczyk - YGREK
  7. Cordula Kehrer - Plecione kosze
  8. Urszula Kowal - IGE Indywidualny Generator Energii Open Source
  9. Anna Kruk - 100YEARS.PL
  10. Jakub Marzoch - Płachta
http://Godard Thibaut
  1. Pilar Rojo - Seria fotoksiążek ShowOFF
  2. Agnieszka Przewoźna - Multiplo
  3. Tomasz Pydo - Owijka
  4. Jacek Ryń - Gryzmoł
  5. Kristína Sekerová - Dżinsowe wzory
  6. Katarína Siposová - Serwetki Re-born
  7. Katarzyna Jakubowska, Tomasz Gębala (TODO) - kafel ceramiczny CALDO
  8. Sylwia Sroka - Kryształy
  9. Chang Yu-Chih, Hu Tsuo-Ning - Typ Y

Godard Thibaut

Porcelain 2011
www.thibautgodard.fr
http://Nikodem Szpunar, Kamila Niedźwiedzka

Nikodem Szpunar, Kamila Niedźwiedzka

Lampa stojąca „Komar” 2010
www.nikodemszpunar.com
http://Nikodem Szpunar, Kamila Niedźwiedzka

Nikodem Szpunar, Kamila Niedźwiedzka

Lampa stojąca „Komar” 2010
www.nikodemszpunar.com
http://Nikodem Szpunar, Kamila Niedźwiedzka

Finaliści 2010:

  1. Anna Dul - Hand Vase
  2. Emmanuel Gardin - Recto Verso
  3. Wiktoria Gołębiewicz - Drop
  4. Hofit Haham - Light Kiss
  5. Katalin Ivanka (Ivanka Studio) - Betonowy Nagrobek SeeYou
  6. Magdalena Jędrzejas - Zegar „PIXELS”
  7. Magdalena Karasińska - Stolik Moso
  8. Gabriela Kowalska - Szklanki ”Przyłączenie”
  9. Dominik Lisik - My Love TV seat!
http://Nikodem Szpunar, Kamila Niedźwiedzka
  1. Joanna Łyczek - Miasto na Tapecie (Kraków)
  2. Ida Dziedzic, Konrad Roślak (Mezzamela) - TOOBO – Lampy
  3. Moran Peleg - Aurelia
  4. Roma Przyimka - Trój-książka
  5. Anna Rosinke - Polna kaplica w Chwaszczynie
  6. Filip Wcisło, Katarzyna Bukowska-Wcisło - Spaghetti Monster
  7. Piotr Wiśniewski, Aleksandra Pięta - Smaki Podhalańskie
  8. Miriam Żink - light MI
  9. Małgorzata Żółkiewska, Przemysław Ostaszewski - Robole
http://Paulina  Lis

Paulina Lis

(wy)Mydelniczka 2009
www.paulinalis.pl
http://Paulina  Lis
http://Paulina  Lis

Finaliści 2009:

  1. Anna Łoskiewicz, Zofia Strumiłło-Sukiennik (Beza Projekt) - Super parawan PRISM
  2. Agnieszka Bar - Group Vase
  3. Magdalena Czapiewska, Karol Murlak (designlab) - „O!” – zapach i kolor
  4. Jadwiga Husarska-Chmielarz - Pasedo
  5. Jan Kochański - MobiUse fotel na imprezy masowe
  6. Gabriela Kowalska, Krzysztof Filipczyk (KOFIKOLEKTIF) - Kofitable
  7. Krystian Kwieciński - ”Y”
  8. Elżbieta Misztalewska - Szachy dla niewidomych
http://Paulina  Lis
  1. Małgorzata Mozolewska - Latająca Lampa
  2. Karina Marusińska - Uhaha
  3. Marta Niedbał - Apteczka ‘CUBE’
  4. Tomasz Pydo - Lampa PUT
  5. Anna Rosinke - x_modul
  6. Jakub Sobiepanek - Koronkowy stolik
  7. Aleksandra Teodorczyk - Ręczne robótki
  8. Łukasz Wysoczyński - Two Tu - pałeczki/sztućce

Paulina Lis

(wy)Mydelniczka 2009
www.paulinalis.pl
http://Bartosz Mucha (POOR)

Bartosz Mucha (POOR)

Spinacz 2008
www.poor.pl
http://Bartosz Mucha (POOR)

Bartosz Mucha (POOR)

Spinacz 2008
www.poor.pl
http://Bartosz Mucha (POOR)

Finaliści 2008:

  1. Maksymilian Baranowski i Rafał Jóźwiak - Qlon
  2. Agnieszka Bartosiewicz - Lustro
  3. Daria Burlińska (DBWT) - Cebula
  4. Magda Czapiewska - Meblo-Ścianka
  5. Joanna Figurniak - Kinkiet
  6. Anna Hrecka - Comfee
  7. Paweł Jasiewicz - Docking Table
  8. Marcin Krater - Windy Lamp
http://Bartosz Mucha (POOR)
  1. Karina Marusińska - Tak praktyczne, że aż chce się jeść
  2. Anna Orlikowska, Beata Wandachowicz (Lo_la) - Zegar Magnetic
  3. Marta Słyk - UTOPJE - wódka i żujki
  4. Magdalena Trzcionka - Kolczyki z gwinta
  5. Małgorzata Wesołowska - Opony na Salony
  6. Łukasz Wysoczyński - Breakup
  7. Małgorzata Truszkowska - Lampa zmieniająca nastrój otoczenia